Testy i Szczepienia COVID Lublin

Zabezpiecz swoje życie przed koronawirusem korzystając zdarmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Lublinie

Chcesz wykonać test na covid? Zadzwoń!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Opcje zapisania się na test lub szczepienie przeciw koronawirusowi w Lublinie

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Ekspresowa rejestracja jest dzięki zadzwonieniu bezpośrednio na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy powyżej – szczepienia

  Osoba, który chce się zaszczepić może skorzystać z naszego formularza kontaktowego, w którym podasz numer telefonu oraz wybierzesz miasto, w którym chcesz się zaszczepić przeciw COVID 19. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem telefonu, oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Lublinie – szczepienia i test

  Kolejną możliwością zapisu na darmowe szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie bezpośrednio do punktu szczepień “Nasz Gabinet”, w takim przypadku możesz się osobiście zarejestrować na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Dzwoniąc na państwową infolinię pod numer 989. Zostaniesz tam identycznie przeprowadzony rejestrację na darmowe szczepienie z narodowego programuPodczas rejestracji należy zaznaczyć, że chcemy zaszczepić się w  punkcie szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Lublinie.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia ostatnimi czasy wsparło szczepienia poprzez możliwość e-rejestracji na stronie pacjent.gov.pl, jest to także dobre i szybkie rozwiązanie. Osoba chcąca się zaszczepić przed ewnetualnym zakażeniem koronawirusem może sama wybrać punkt szczepienia w trakcie e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Lublinie

  Gdzie mogę wykonać test na COVID w Lublinie?

  Test na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 oddziałach Naszego Gabinetu w całej Polsce (adresy podane poniżej). Testy, które wykonujemy mają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu na COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Lublin”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Lublin
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Lublin

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Aktualnie istnieje opcja zaszczepienia się tylko szczepionkami czterech firm:

  • Szczepionka COVID-19 firmy Moderna
  • Szczepionka COVID-19 firmy AstraZeneca
  • Szczepionka COVID-19 firmy Janssen
  • Szczepionka COVID-19 firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania

  Szczepienia realizowane na całym świecie są w pełni bezpieczne dla życia zdrowych osób, ale szczepienie nie jest zalecane dla wszystkich osób, m.in dla tych, które trudzą się z określonymi dolegliwościami. Centrum medyczne wykonujące testy i badania na szczepionkach rekomenduje nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z opcji zaszczepienia się.

  • Osoby będące po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub substancje pomocnicze.
  • Osoby będące po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły ciężkie ataki alergiczne, na któryś z składników szczepionki.
  • Osoby, u których występuje ciężka alergia w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw COVID) lub artykułach spożywczych.
  • Wykluczone są szczepienia dzieci/młodzieży mających mniej niż 16 lat.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – na ten moment badania szczepionki dotyczące tej grupy są ograniczone, dlatego też na ten moment nie rekomenduje się przyjmowania się szczepionek kobietom w ciąży czy też planującym zajście w ciążę. Jeśli jednak korzyści przyjęcia szczepionki dla kobiety planującej zajście w ciążę są duże, nie zaleca się zachodzenia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na ten moment również badaniaszczepionki dotyczące tej grupy osób są ograniczone i nie jest wiadome, czy szczepionka nie wpływa na mleko matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, które posiadają zaburzenie odporności lub zażywają leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie nie jest całkowicie zabronione – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być obowiązkowo powiadomiony.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciwko COVID-19 mają grupy :

  • Osób zmagających się z przewlekłymi chorobami – szczepienie można wykonać gdy stan zdrowia pacjenta ulegnie stabilizacji.
  • Osób u których wystąpiły choroby z gorączką (infekcje, przeziębienia) – zaszczepienie się jest możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które są w trakcie zakażenia/ po zakażeniu koronawirusem – zaszczepienie się jest możliwe dopiero po całkowitym powrocie do zdrowia i minimum po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na COVID.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!