Testy i Szczepienia COVID Lublin

Ochroń swoje zdrowie przed koronawirusem korzystając zdarmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Lublinie

Chcesz wykonać test na obecność koronawirusa? Skontaktuj się!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Sposoby zapisania na test lub szczepienie przeciwko COVID w Lublinie

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Ekspresowa rejestracja jest poprzez zadzwonienie bezpośrednio na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy na naszej stronie – szczepienia

  Osoba, który chce skorzystać z darmowego szczepienia może skorzystać z naszego formularza kontaktowego, podając w nim numer telefonu oraz wybierając miasto, w którym chcesz się zaszczepić przeciwko COVID 19. Gdy wyślesz wiadomość z Twoim numerem telefonu, oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Lublinie – szczepienia i test

  Kolejnym sposobem zapisu na darmowe szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie bezpośrednio do miejsca szczepienia “Nasz Gabinet”, wtedy możesz się osobiście zarejestrować na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Można również zadzwonić na ogólnopolską infolinię pod numer 989. Zostaniesz tam identycznie przeprowadzony rejestrację na darmowe szczepienie z narodowego programuPodczas rejestracji wystarczy zaznaczyć, że chcemy zaszczepić się w  punkcie szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Lublinie.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wspiera akcję szczepień możliwością e-rejestracji na stronie rządowej pacjent.gov.pl, jest to również dobre rozwiązanie. Osoba chcąca ochronić się przed ewnetualnym zakażeniem koronawirusem może samodzielnie wyszukać punkt szczepienia w trakcie e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Lublinie

  Gdzie mogę zrobić test na COVID w Lublinie?

  Test na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 oddziałach Naszego Gabinetu w całym kraju (adresy znajdują się poniżej). Testy, które wykonujemy mają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu przeciw COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Lublin”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Lublin
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Lublin

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Aktualnie jest opcja szczepienia tylko czterema rodzajami szczepionek:

  • COVID-19 Vaccine firmy Moderna
  • COVID-19 Vaccine firmy AstraZeneca
  • COVID-19 Vaccine firmy Janssen
  • COVID-19 Vaccine firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania – aktualne informacje

  Akcja szczepień przeciwko COVID 19 realizowane na całym świecie są całkowicie bezpieczne dla życia zdrowych ludzi, lecz szczepienie nie jest zalecane dla wszystkich osób, m.in dla tych, które borykają się z określonymi dolegliwościami. Labolatoria wykonujące testy i badania na szczepionkach rekomenduje nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z usługi zaszczepienia się.

  • Osoby po pierwszej dawce u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub substancje pomocnicze.
  • Osoby będące po pierwszej dawce u których objawiły się silne ataki alergiczne, na któryś z składników szczepionki.
  • Osoby, u których występuje ciężka reakcja alergiczna w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw SARS-COV-2) lub artykułach spożywczych.
  • Wykluczone są szczepienia dzieci/młodzieży poniżej 16 roku życia.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – na ten moment badania dotyczące tej grupy osób są ograniczone, dlatego też na dzień dzisiejszy nie zaleca szczepienia kobietom w ciąży czy też planującym zajście w ciążę. Jeśli korzyści przyjęcia szczepionki dla kobiety planującej zajście w ciążę są na tyle duże, nie zaleca się zachodzenia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na dzień dzisiejszy również badania są ograniczone i nie jest wiadome, czy szczepionka nie wpływa na mleko matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, które posiadają problemy odpornościowe lub zażywają leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie przeciwko COVID-19 nie jest całkowicie wykluczone – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być koniecznie poinformowany.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Na czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 są grupy :

  • Osób zmagających się z przewlekłymi chorobami – szczepienie można wykonać gdy stan zdrowia pacjenta ulegnie stabilizacji.
  • Osób u których wystąpiły choroby z gorączką (infekcje, przeziębienia) – szczepienie jest możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które aktualnie przechodzą zakażenie/ po zakażeniu koronawirusem – szczepienie jest możliwe tylko i wyłącznie po pełnym powrocie do zdrowia i minimum po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na COVID.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!