Testy i Szczepienia COVID Olsztyn

Zabezpiecz swoje zdrowie przed covid 19 korzystając zdarmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Olsztynie

Chcesz wykonać test na obecność covid w twoim organizmie? Umów się na termin!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Opcje zapisania się na test lub szczepienie przeciw COVID w Olsztynie

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Ekspresowa możliwość rejestracji jest dzięki zadzwonieniu na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy na naszej stronie – szczepienia

  Osoba chcąca skorzystać z darmowej szczepionki ma możliwość skorzystania z naszego formularza kontaktowego, w którym podasz numer telefonu oraz wybierzesz miasto, w którym mamy placówkę umożliwiającą szczepienie przeciw COVID 19. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem, oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Olsztynie – szczepienia i test

  Kolejną możliwością zapisu na bezpłatne szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie bezpośrednio do punktu szczepień “Nasz Gabinet”, w takim przypadku możesz się osobiście zapisać na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Można również zadzwonić na ogólnopolską infolinię pod numerem 989. Zostaniesz tam identycznie przeprowadzony rejestrację na bezpłatne szczepienie z narodowego programu, podczas której należy wspomnieć, że chcemy zaszczepić się w  punkcie szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Olsztynie.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wspiera akcję szczepień poprzez e-rejestracje na stronie rządowej pacjent.gov.pl, jest to także świetne rozwiązanie. Osoba chcąca się zaszczepić przed ewnetualnym zakażeniem wirusem COVID może samodzielnie dokonać wyboru jeśli chodzi o punkt szczepienia podczas e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Olsztynie

  Gdzie mogę wykonać test na COVID w Olsztynie?

  Test na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 placówkach Naszego Gabinetu w całym kraju (adresy podane poniżej). Testy, które wykonujemy posiadają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu na COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Olsztyn”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Olsztyn
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Olsztyn

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Na ten moment jest możliwość szczepienia tylko szczepionkami czterech firm:

  • Szczepionka COVID-19 firmy Moderna
  • Szczepionka COVID-19 firmy AstraZeneca
  • Szczepionka COVID-19 firmy Janssen
  • Szczepionka COVID-19 firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania

  Akcja szczepień przeciw COVID 19 wykonywane na całym świecie są w pełni bezpieczne i niegroźne dla życia zdrowych ludzi, lecz nie są zalecane dla wszystkich osób, m.in dla tych, które borykają się z określonymi dolegliwościami. Labolatoria wykonujące testy i badania na szczepionkach zaleca nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z możliwości przyjęcia szczepionki.

  • Osoby po pierwszej dawce u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub substancje pomocnicze.
  • Osoby będące po pierwszej dawce u których wystąpiły ciężkie ataki alergiczne, na któryś z składników szczepionki.
  • Osoby, u których występuje silna reakcja alergiczna w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw koronawirusowi) lub jedzeniu.
  • Wykluczone są szczepienia dzieci/młodzieży mających mniej niż 16 lat.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – na ten moment badania dotyczące tej grupy osób są niewielkie, jednakże na ten moment nie zaleca przyjmowania się szczepionek kobietom w ciąży czy też planującym zajście w ciążę. W przypadku gdy korzyści płynące z zaszczepienia się dla kobiety planującej zajście w ciążę są duże, zaleca się wstrzymanie od zajścia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na ten moment również badaniaszczepionki dotyczące tej grupy osób są ograniczone i nie wiadomo, czy szczepionka nie przenika do mleka matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, które posiadają problemy odpornościowe lub zażywają leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie przeciw COVID-19 nie jest całkowicie wykluczone – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być koniecznie powiadomiony.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Na czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 są grupy :

  • Osób zmagających się z przewlekłymi chorobami – szczepienie można wykonać w momencie stabilizacji stanu zdrowia Pacjenta.
  • Osób, które zmagały się z chorobami z gorączką (infekcje, przeziębienia) – zaszczepienie się jest możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które są w trakcie zakażenia/ po zakażeniu koronawirusem – zaszczepienie się jest możliwe dopiero po całkowitym powrocie do zdrowia i najwcześniej po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!