Testy i Szczepienia COVID Szczecin

Zabezpiecz swoje zdrowie przed covid 19 korzystając zdarmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Szczecinie

Chcesz wykonać test na obecność koronawirusa? Zadzwoń!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Sposoby zapisania na test lub szczepienie przeciw koronawirusowi w Szczecinie

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Najszybsza rejestracja jest poprzez zadzwonienie bezpośrednio na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy na naszej stronie – szczepienia

  Osoba, który chce się zaszczepić ma możliwość skorzystania z naszego formularza kontaktowego, podając w nim numer telefonu oraz wybierając miasto, w którym mamy placówkę umożliwiającą szczepienie przeciwko COVID 19. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem telefonu, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Szczecinie – szczepienia i test

  Kolejnym sposobem zapisu na darmowe szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjazd bezpośrednio do miejsca szczepienia “Nasz Gabinet”, wtedy możesz się osobiście zarejestrować na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Dzwoniąc na ogólnopolską infolinię pod numerem 989. Zostaniesz tam tak samo przeprowadzony rejestrację na bezpłatne szczepienie z narodowego programu, podczas której wystarczy powiedzieć, że chcemy skorzystać z punktu szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Szczecinie.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wsparło szczepienia możliwością e-rejestracji na stronie pacjent.gov.pl, jest to również dobre rozwiązanie. Osoba chcąca ochronić się przed ewnetualnym zakażeniem koronawirusem może samodzielnie wyszukać punkt szczepień podczas e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Szczecinie

  Gdzie mogę zrobić test na COVID w Szczecinie?

  Testy na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 oddziałach Naszego Gabinetu w całym kraju (adresy znajdują się poniżej). Testy, które wykonujemy mają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu na COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Szczecin”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Szczecin
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Szczecin

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Aktualnie istnieje opcja zaszczepienia się tylko czterema rodzajami szczepionek:

  • COVID-19 Vaccine firmy Moderna
  • COVID-19 Vaccine firmy AstraZeneca
  • COVID-19 Vaccine firmy Janssen
  • COVID-19 Vaccine firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania

  Akcja szczepień przeciwko COVID 19 wykonywane na całym świecie są całkowicie bezpieczne i niegroźne dla życia zdrowych ludzi, ale szczepienie nie jest zalecane dla wszystkich ludzi, m.in dla tych, które trudzą się z określonymi przez lekarzy, który badają szczepionki dolegliwościami. Labolatoria wykonujące badania na szczepionkach zaleca nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z usługi zaszczepienia się.

  • Osoby po pierwszej dawce u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub substancje pomocnicze.
  • Osoby będące po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły ciężkie ataki alergiczne, na któryś z składników szczepionki.
  • Osoby, u których występuje silna alergia w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw SARS-COV-2) lub artykułach spożywczych.
  • Wykluczone są szczepienia dzieci/młodzieży poniżej 16 roku życia.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – na ten moment badania szczepionki dotyczące tej grupy osób są ograniczone, jednakże na dzień dzisiejszy nie zaleca szczepienia kobietom w ciąży lub planującym ciążę. W przypadku gdy korzyści płynące z zaszczepienia się dla kobiety planującej zajście w ciążę są duże, nie zaleca się zachodzenia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na dzień dzisiejszy także badania są nikłe i nie wiadomo, czy szczepionka nie wpływa na mleko matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, posiadające zaburzenie odporności lub zażywają leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie przeciw COVID-19 nie jest całkowicie wykluczone – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być obowiązkowo powiadomiony.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Na czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 są grupy :

  • Osób zmagających się z długotrwałymi chorobami – szczepienie można wykonać gdy stan zdrowia pacjenta będzie stabilny.
  • Osób, które zmagały się z chorobami z gorączką (infekcje, przeziębienia) – szczepienie możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które są w trakcie zakażenia/ po zakażeniu koronawirusem – szczepienie jest możliwe dopiero po całkowitym wyzdrowieniu i minimum po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!