Testy i Szczepienia COVID Gdynia

Ochroń życie przed koronawirusem korzystając z szybkiego i darmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Gdyni

Chcesz wykonać test na obecność koronawirusa? Zadzwoń!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Opcje zapisania się na test lub szczepienie przeciw COVID w Gdyni

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Ekspresowa możliwość rejestracji jest poprzez zadzwonienie bezpośrednio na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy na naszej stronie – szczepienia

  Osoba chcąca skorzystać z darmowej szczepionki może skorzystać z naszego formularza kontaktowego, podając w nim numer telefonu oraz wybierając miasto, w którym mamy placówkę umożliwiającą szczepienie przeciwko COVID. Gdy wyślesz wiadomość z Twoim numerem telefonu, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Gdyni – szczepienia i test

  Kolejnym sposobem zapisu na darmowe szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjazd bezpośrednio do punktu szczepienia “Nasz Gabinet”, wtedy możesz się osobiście zapisać na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Można również zadzwonić na państwową infolinię pod numer 989. Zostaniesz tam tak samo przeprowadzony rejestrację na bezpłatne szczepienie z narodowego programuPodczas rejestracji wystarczy zaznaczyć, że chcemy zaszczepić się w  punkcie szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Gdyni.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wsparło akcję szczepień poprzez e-rejestracje na stronie rządowej pacjent.gov.pl, jest to także dobre i szybkie rozwiązanie. Osoba chcąca się zaszczepić przed ewnetualnym zakażeniem koronawirusem może sama dokonać wyboru jeśli chodzi o punkt szczepień podczas e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Gdyni

  Gdzie mogę wykonać test na COVID w Gdyni?

  Testy na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 placówkach Naszego Gabinetu w całym kraju (adresy podane poniżej). Testy, wykonywane przez nas posiadają 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu przeciw COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Gdynia”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Gdynia
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Gdynia

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Aktualnie jest możliwość zaszczepienia się tylko czterema rodzajami szczepionek:

  • Szczepionka COVID-19 firmy Moderna
  • Szczepionka COVID-19 firmy AstraZeneca
  • Szczepionka COVID-19 firmy Janssen
  • Szczepionka COVID-19 firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania – aktualne informacje

  Szczepienia realizowane na całym świecie są w pełni bezpieczne i niegroźne dla życia zdrowych osób, lecz nie są zalecane dla wszystkich osób, m.in dla tych, które trudzą się z określonymi przez lekarzybadających szczepionki dolegliwościami. Labolatoria wykonujące badania na szczepionkach zaleca nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z usługi przyjęcia szczepionki.

  • Osoby po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub substancje pomocnicze.
  • Osoby po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły silne ataki alergiczne, na jakiś składnik szczepionki.
  • Osoby, u których występuje silna alergia w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw COVID) lub artykułach spożywczych.
  • Zakazane są szczepienia dzieci/młodzieży mających mniej niż 16 lat.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – na ten moment badania dotyczące tej grupy osób są ograniczone, dlatego też na dzień dzisiejszy nie zaleca szczepienia kobietom w ciąży czy też planującym zajście w ciążę. W przypadku gdy korzyści płynące z zaszczepienia się dla kobiety planującej zajście w ciążę są duże, zaleca się wstrzymanie od zajścia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na ten moment także badaniaszczepionki dotyczące tej grupy osób są ograniczone i nie wiadomo, czy szczepionka nie przenika do mleka matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, posiadające zaburzenie odporności lub przyjmują leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie przeciwko COVID-19 nie jest całkowicie zabronione – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być obowiązkowo poinformowany.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 mają grupy :

  • Osób z chorobami długotrwałymi – szczepienie możliwe jest w momencie stabilizacji stanu zdrowia Pacjenta.
  • Osób, które zmagały się z chorobami z gorączką (infekcje, przeziębienia) – zaszczepienie się jest możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które są w trakcie zakażenia/ po zakażeniu koronawirusem – szczepienie jest możliwe wyłącznie po pełnym powrocie do zdrowia i minimum po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!