Testy i Szczepienia COVID Gdynia

Ochroń życie przed covid 19 korzystając z szybkiego i darmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Gdyni

Chcesz wykonać test na obecność koronawirusa? Skontaktuj się!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Opcje zapisania się na test lub szczepienie przeciwko COVID 19 w Gdyni

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Najszybsza rejestracja jest dzięki zadzwonieniu na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy powyżej – szczepienia

  Osoba, który chce skorzystać z darmowego szczepienia ma możliwość skorzystania z naszego formularza kontaktowego, podając w nim numer telefonu oraz wybierając miasto, w którym mamy placówkę umożliwiającą szczepienie przeciwko COVID. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem telefonu, oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Gdyni – szczepienia i test

  Kolejnym sposobem zapisu na bezpłatne szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie do punktu szczepienia “Nasz Gabinet”, wtedy możesz się osobiście zarejestrować na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Dzwoniąc na ogólnopolską infolinię pod numer 989. Zostaniesz tam identycznie przeprowadzony rejestrację na bezpłatne szczepienie z narodowego programuPodczas rejestracji wystarczy wspomnieć, że chcemy skorzystać z punktu szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Gdyni.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wspiera akcję szczepień poprzez e-rejestracje na stronie rządowej pacjent.gov.pl, jest to również dobre i szybkie rozwiązanie. Osoba chcąca się zaszczepić przed zakażeniem koronawirusem może sama dokonać wyboru jeśli chodzi o punkt szczepienia w trakcie e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Gdyni

  Gdzie mogę wykonać test na COVID w Gdyni?

  Testy na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 placówkach Naszego Gabinetu w całej Polsce (adresy podane poniżej). Testy, które wykonujemy mają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu przeciw COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Gdynia”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Gdynia
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Gdynia

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Aktualnie jest możliwość zaszczepienia się tylko szczepionkami czterech firm:

  • Szczepionka COVID-19 firmy Moderna
  • Szczepionka COVID-19 firmy AstraZeneca
  • Szczepionka COVID-19 firmy Janssen
  • Szczepionka COVID-19 firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania

  Szczepienia realizowane na całym świecie są w pełni bezpieczne dla życia zdrowych osób, ale szczepienie nie jest zalecane dla wszystkich osób, m.in dla tych, które trudzą się z określonymi dolegliwościami. Centrum medyczne wykonujące badania na szczepionkach zaleca nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z opcji zaszczepienia się.

  • Osoby będące po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub substancje pomocnicze.
  • Osoby będące po pierwszej dawce szczepionki u których objawiły się silne ataki alergiczne, na któryś z składników szczepionki.
  • Osoby, u których występuje ciężka alergia w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw COVID) lub żywności.
  • Zakazane są szczepienia dzieci/młodzieży poniżej 16 roku życia.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – aktualnie badania szczepionki dotyczące tej grupy są niewielkie, dlatego też na ten moment nie zaleca przyjmowania się szczepionek kobietom w ciąży lub planującym ciążę. W przypadku gdy korzyści przyjęcia szczepionki dla kobiety planującej zajście w ciążę są na tyle duże, w takim przypadku nie zaleca się zachodzenia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na dzień dzisiejszy również badaniaszczepionki dotyczące tej grupy osób są ograniczone i nie jest wiadome, czy szczepionka nie przenika do mleka matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, posiadające zaburzenie odporności lub zażywają leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie nie jest całkowicie zabronione – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być obowiązkowo poinformowany.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Na czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 są grupy :

  • Osób zmagających się z długotrwałymi chorobami – szczepienie możliwe jest w momencie stabilizacji stanu zdrowia Pacjenta.
  • Osób u których wystąpiły choroby z gorączką (infekcje, przeziębienia) – zaszczepienie się możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które są w trakcie zakażenia/ są po zakażeniu koronawirusem – zaszczepienie się jest możliwe wyłącznie po całkowitym powrocie do zdrowia i minimum po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!