Testy i Szczepienia COVID Bydgoszcz

Zabezpiecz swoje życie przed koronawirusem korzystając z szybkiego i darmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Bydgoszczy

Chcesz wykonać test na obecność covid w twoim organizmie? Umów się na termin!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Opcje zapisania się na test lub szczepienie na COVID w Bydgoszczy

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Ekspresowa możliwość rejestracji jest poprzez zadzwonienie bezpośrednio na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy na naszej stronie – szczepienia

  Osoba chcąca skorzystać z darmowego szczepienia ma możliwość skorzystania z formularza kontaktowego, podając w nim numer telefonu oraz wybierając miasto, w którym chcesz się zaszczepić przeciwko COVID. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem telefonu, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Bydgoszczy – szczepienia i test

  Kolejnym sposobem zapisu na darmowe szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie do miejsca szczepień “Nasz Gabinet”, wtedy możesz się osobiście zarejestrować na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Dzwoniąc na ogólnopolską infolinię pod numerem 989. Będziesz tam identycznie przeprowadzony wszystkie etapy rejestracji na darmowe szczepienie z narodowego programu, podczas której wystarczy wspomnieć, że chcemy zaszczepić się w  punkcie szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Bydgoszczy.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wsparło szczepienia poprzez możliwość e-rejestracji na stronie pacjent.gov.pl, jest to także dobre i szybkie rozwiązanie. Osoba chcąca się zaszczepić przed ewnetualnym zakażeniem koronawirusem może samodzielnie wybrać punkt szczepienia w trakcie e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Bydgoszczy

  Gdzie mogę wykonać test na COVID w Bydgoszczy?

  Test na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 placówkach Naszego Gabinetu w całym kraju (adresy podane poniżej). Testy, wykonywane przez nas mają 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu przeciw COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Bydgoszcz”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Bydgoszcz
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Bydgoszcz

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Na ten moment istnieje możliwość szczepienia tylko szczepionkami czterech firm:

  • Szczepionka COVID-19 firmy Moderna
  • Szczepionka COVID-19 firmy AstraZeneca
  • Szczepionka COVID-19 firmy Janssen
  • Szczepionka COVID-19 firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania

  Szczepienia realizowane na całym świecie są w pełni bezpieczne dla życia zdrowych ludzi, lecz szczepienie nie jest zalecane dla wszystkich ludzi, m.in dla tych, które trudzą się z określonymi dolegliwościami. Centrum medyczne wykonujące badania na szczepionkach rekomenduje nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z opcji zaszczepienia się.

  • Osoby po pierwszej dawce u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub substancje pomocnicze.
  • Osoby będące po pierwszej dawce u których objawiły się ciężkie ataki alergiczne, na jakiś składnik szczepionki.
  • Osoby, u których występuje silna reakcja alergiczna w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw koronawirusowi) lub jedzeniu.
  • Zakazane są szczepienia dzieci/młodzieży poniżej 16 roku życia.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – aktualnie badania dotyczące tej grupy osób są niewielkie, jednakże na dzień dzisiejszy nie zaleca przyjmowania się szczepionek kobietom w ciąży lub planującym ciążę. Jeśli jednak korzyści przyjęcia szczepionki dla kobiety planującej zajście w ciążę są duże, zaleca się wstrzymanie od zajścia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na ten moment również badania są ograniczone i nie wiadomo, czy szczepionka nie przenika do mleka matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, posiadające zaburzenie odporności lub zażywają leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie nie jest całkowicie zabronione – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być koniecznie powiadomiony.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 mają grupy :

  • Osób zmagających się z długotrwałymi chorobami – szczepienie można wykonać gdy stan zdrowia pacjenta będzie stabilny.
  • Osób, które zmagały się z chorobami z gorączką (infekcje, przeziębienia) – zaszczepienie się jest możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które aktualnie przechodzą zakażenie/ są po zakażeniu koronawirusem – szczepienie jest możliwe wyłącznie po pełnym powrocie do zdrowia i najwcześniej po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!