Testy i Szczepienia COVID Bydgoszcz

Zabezpiecz swoje życie przed koronawirusem korzystając zdarmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Bydgoszczy

Chcesz wykonać test na obecność covid w twoim organizmie? Skontaktuj się!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Opcje zapisania się na test lub szczepienie przeciw COVID w Bydgoszczy

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Ekspresowa rejestracja jest poprzez zadzwonienie bezpośrednio na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy powyżej – szczepienia

  Osoba chcąca skorzystać z darmowego szczepienia ma możliwość skorzystania z formularza kontaktowego, podając w nim numer telefonu oraz wybierając miasto, w którym mamy placówkę umożliwiającą szczepienie przeciw COVID. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Bydgoszczy – szczepienia i test

  Kolejną możliwością zapisu na bezpłatne szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie do miejsca szczepienia “Nasz Gabinet”, wtedy możesz się osobiście zapisać na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Dzwoniąc na ogólnopolską infolinię pod numer 989. Będziesz tam identycznie przeprowadzony wszystkie korki rejestracji na bezpłatne szczepienie z narodowego programu, podczas której wystarczy zaznaczyć, że chcemy skorzystać z punktu szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Bydgoszczy.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wspomaga akcję szczepień poprzez możliwość e-rejestracji na stronie pacjent.gov.pl, jest to także dobre i szybkie rozwiązanie. Osoba chcąca ochronić się przed zakażeniem koronawirusem może sama wybrać punkt szczepienia w trakcie e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Bydgoszczy

  Gdzie mogę wykonać test na COVID w Bydgoszczy?

  Testy na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 oddziałach Naszego Gabinetu w całym kraju (adresy znajdują się poniżej). Testy, wykonywane przez nas mają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu przeciw COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Bydgoszcz”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Bydgoszcz
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Bydgoszcz

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Aktualnie istnieje możliwość szczepienia tylko szczepionkami czterech firm:

  • COVID-19 Vaccine firmy Moderna
  • COVID-19 Vaccine firmy AstraZeneca
  • COVID-19 Vaccine firmy Janssen
  • COVID-19 Vaccine firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania – aktualne informacje

  Szczepienia realizowane na całym świecie są całkowicie bezpieczne i niegroźne dla życia zdrowych osób, ale nie są zalecane dla wszystkich ludzi, m.in dla tych, które trudzą się z określonymi przez lekarzy, który badają szczepionki dolegliwościami. Centrum medyczne wykonujące badania na szczepionkach zaleca nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z opcji przyjęcia szczepionki.

  • Osoby po pierwszej dawce u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub substancje pomocnicze.
  • Osoby po pierwszej dawce szczepionki u których objawiły się silne ataki alergiczne, na któryś z składników szczepionki.
  • Osoby, u których występuje ciężka reakcja alergiczna w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw koronawirusowi) lub żywności.
  • Zakazane są szczepienia dzieci/młodzieży mających mniej niż 16 lat.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – aktualnie badania szczepionki dotyczące tej grupy osób są ograniczone, jednakże na ten moment nie zaleca szczepienia kobietom w ciąży czy też planującym zajście w ciążę. W przypadku gdy korzyści przyjęcia szczepionki dla kobiety planującej zajście w ciążę są duże, w takim przypadku zaleca się wstrzymanie od zajścia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na ten moment również badania są ograniczone i nie wiadomo, czy szczepionka nie wpływa na mleko matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, posiadające problemy odpornościowe lub zażywają leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie nie jest całkowicie zabronione – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być koniecznie poinformowany.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 mają grupy :

  • Osób z chorobami przewlekłymi – szczepienie można wykonać gdy stan zdrowia pacjenta ulegnie stabilizacji.
  • Osób, które zmagały się z chorobami z gorączką (infekcje, przeziębienia) – szczepienie jest możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które aktualnie przechodzą zakażenie/ po zakażeniu koronawirusem – szczepienie jest możliwe wyłącznie po całkowitym powrocie do zdrowia i minimum po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na COVID.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!