Testy i Szczepienia COVID Kielce

Ochroń swoje życie przed covid 19 korzystając z szybkiego i darmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Kielcach

Chcesz wykonać test na koronawirusa? Skontaktuj się!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Sposoby zapisania na test lub szczepienie na koronawirusowi w Kielcach

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Najszybsza rejestracja jest dzięki zadzwonieniu na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy na naszej stronie – szczepienia

  Osoba chcąca skorzystać z darmowej szczepionki ma możliwość skorzystania z formularza kontaktowego, podając w nim numer telefonu oraz wybierając miasto, w którym chcesz się zaszczepić przeciwko COVID 19. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem telefonu, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Kielcach – szczepienia i test

  Kolejną możliwością zapisu na bezpłatne szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie do punktu szczepień “Nasz Gabinet”, w takim przypadku możesz się osobiście zapisać na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Można również zadzwonić na ogólnopolską infolinię pod numerem 989. Zostaniesz tam identycznie przeprowadzony wszystkie korki rejestracji na darmowe szczepienie z narodowego programu, podczas której wystarczy wspomnieć, że chcemy zaszczepić się w  punkcie szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Kielcach.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia ostatnimi czasy wspiera szczepienia poprzez e-rejestracje na stronie rządowej pacjent.gov.pl, jest to również dobre rozwiązanie. Osoba chcąca się zaszczepić przed zakażeniem koronawirusem może sama dokonać wyboru jeśli chodzi o punkt szczepień podczas e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Kielcach

  Gdzie mogę wykonać test na COVID w Kielcach?

  Testy na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 oddziałach Naszego Gabinetu w całym kraju (adresy podane poniżej). Testy, które wykonujemy mają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu przeciw COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Kielce”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Kielce
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Kielce

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Aktualnie istnieje możliwość szczepienia tylko czterema rodzajami szczepionek:

  • COVID-19 Vaccine firmy Moderna
  • COVID-19 Vaccine firmy AstraZeneca
  • COVID-19 Vaccine firmy Janssen
  • COVID-19 Vaccine firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania

  Akcja szczepień przeciw COVID 19 wykonywane na całym świecie są całkowicie bezpieczne dla życia zdrowych ludzi, lecz nie są zalecane dla wszystkich ludzi, m.in dla tych, które borykają się z określonymi dolegliwościami. Centrum medyczne wykonujące badania na szczepionkach zaleca nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z opcji zaszczepienia się.

  • Osoby po pierwszej dawce u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub pomocnicze.
  • Osoby po pierwszej dawce u których objawiły się ciężkie ataki alergiczne, na jakiś składnik szczepionki.
  • Osoby, u których występuje silna reakcja alergiczna w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw COVID) lub jedzeniu.
  • Wykluczone są szczepienia dzieci/młodzieży poniżej 16 roku życia.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – na ten moment badania szczepionki dotyczące tej grupy są ograniczone, dlatego też na dzień dzisiejszy nie zaleca przyjmowania się szczepionek kobietom w ciąży czy też planującym ciążę. Jeśli korzyści przyjęcia szczepionki dla kobiety planującej zajście w ciążę są na tyle duże, w takim przypadku nie zaleca się zachodzenia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na ten moment także badania są ograniczone i nie jest wiadome, czy szczepionka nie przenika do mleka matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, posiadające zaburzenie odporności lub przyjmują leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie nie jest całkowicie wykluczone – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być obowiązkowo poinformowany.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Na czasowe przeciwskazania do zaszczepienia się przeciw COVID-19 są grupy :

  • Osób zmagających się z długotrwałymi chorobami – szczepienie można wykonać gdy stan zdrowia pacjenta ulegnie stabilizacji.
  • Osób u których wystąpiły choroby z gorączką (infekcje, przeziębienia) – szczepienie możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które są w trakcie zakażenia/ są po zakażeniu koronawirusem – szczepienie jest możliwe tylko i wyłącznie po całkowitym powrocie do zdrowia i najwcześniej po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na COVID.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!