Testy i Szczepienia COVID Kielce

Ochroń życie przed covid 19 korzystając zdarmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Kielcach

Chcesz wykonać test na koronawirusa? Skontaktuj się!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Sposoby zapisania na test lub szczepienie na COVID w Kielcach

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Najszybsza możliwość rejestracji jest dzięki zadzwonieniu bezpośrednio na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy powyżej – szczepienia

  Osoba, który chce się zaszczepić może skorzystać z naszego formularza kontaktowego, w którym podasz numer telefonu oraz wybierzesz miasto, w którym chcesz się zaszczepić przeciwko COVID. Gdy wyślesz wiadomość z Twoim numerem, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Kielcach – szczepienia i test

  Kolejną możliwością zapisu na darmowe szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjazd bezpośrednio do miejsca szczepienia “Nasz Gabinet”, wtedy możesz się osobiście zapisać na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Dzwoniąc na ogólnopolską infolinię pod numerem 989. Będziesz tam identycznie przeprowadzony wszystkie etapy rejestracji na darmowe szczepienie z narodowego programu, podczas której należy powiedzieć, że chcemy zaszczepić się w  punkcie szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Kielcach.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia ostatnimi czasy wspomaga szczepienia możliwością e-rejestracji na stronie rządowej pacjent.gov.pl, jest to także świetne rozwiązanie. Osoba chcąca ochronić się przed zakażeniem koronawirusem może samodzielnie dokonać wyboru jeśli chodzi o punkt szczepienia w trakcie e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Kielcach

  Gdzie mogę zrobić test na koronawirus w Kielcach?

  Testy na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 placówkach Naszego Gabinetu w całym kraju (adresy podane poniżej). Testy, które wykonujemy posiadają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu przeciw COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Kielce”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Kielce
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Kielce

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Aktualnie istnieje opcja szczepienia tylko czterema rodzajami szczepionek:

  • COVID-19 Vaccine firmy Moderna
  • COVID-19 Vaccine firmy AstraZeneca
  • COVID-19 Vaccine firmy Janssen
  • COVID-19 Vaccine firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania

  Szczepienia wykonywane na całym świecie są w pełni bezpieczne i niegroźne dla życia zdrowych osób, ale nie są zalecane dla wszystkich osób, m.in dla tych, które borykają się z określonymi dolegliwościami. Centrum medyczne wykonujące badania na szczepionkach zaleca nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z opcji przyjęcia szczepionki.

  • Osoby po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub substancje pomocnicze.
  • Osoby będące po pierwszej dawce u których wystąpiły ciężkie ataki alergiczne, na jakiś składnik szczepionki.
  • Osoby, u których występuje ciężka alergia w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw koronawirusowi) lub żywności.
  • Zakazane są szczepienia dzieci/młodzieży poniżej 16 roku życia.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – na ten moment badania szczepionki dotyczące tej grupy są niewielkie, dlatego też na dzień dzisiejszy nie rekomenduje się przyjmowania się szczepionek kobietom w ciąży lub planującym ciążę. Jeśli korzyści płynące z zaszczepienia się dla kobiety planującej zajście w ciążę są duże, zaleca się wstrzymanie od zajścia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na dzień dzisiejszy także badaniaszczepionki dotyczące tej grupy osób są ograniczone i nie wiadomo, czy szczepionka nie wpływa na mleko matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, posiadające problemy odpornościowe lub przyjmują leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie nie jest całkowicie wykluczone – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być obowiązkowo powiadomiony.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 mają grupy :

  • Osób z chorobami długotrwałymi – szczepienie można wykonać w momencie stabilizacji stanu zdrowia Pacjenta.
  • Osób, które zmagały się z chorobami z gorączką (infekcje, przeziębienia) – szczepienie możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które aktualnie przechodzą zakażenie/ są po zakażeniu koronawirusem – szczepienie jest możliwe wyłącznie po pełnym wyzdrowieniu i najwcześniej po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na COVID.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!