Testy i Szczepienia COVID Rzeszów

Ochroń swoje zdrowie przed covid 19 korzystając z szybkiego i darmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Rzeszowie

Chcesz wykonać test na koronawirusa w twoim organizmie? Zadzwoń!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Sposoby zapisania na test lub szczepienie przeciw koronawirusowi w Rzeszowie

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Najszybsza możliwość rejestracji jest dzięki zadzwonieniu bezpośrednio na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy powyżej – szczepienia

  Osoba, który chce skorzystać z darmowej szczepionki może skorzystać z naszego formularza kontaktowego, w którym podasz numer telefonu oraz wybierzesz miasto, w którym chcesz się zaszczepić przeciw COVID. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Rzeszowie – szczepienia i test

  Kolejnym sposobem zapisu na bezpłatne szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie do miejsca szczepienia “Nasz Gabinet”, w takim przypadku możesz się osobiście zarejestrować na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Dzwoniąc na ogólnopolską infolinię pod numer 989. Zostaniesz tam identycznie przeprowadzony rejestrację na darmowe szczepienie z narodowego programu, podczas której należy powiedzieć, że chcemy zaszczepić się w  punkcie szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Rzeszowie.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wsparło akcję szczepień możliwością e-rejestracji na stronie pacjent.gov.pl, jest to również świetne i szybkie rozwiązanie. Osoba chcąca ochronić się przed zakażeniem koronawirusem może samodzielnie dokonać wyboru jeśli chodzi o punkt szczepienia w trakcie e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Rzeszowie

  Gdzie mogę wykonać test na COVID w Rzeszowie?

  Test na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 placówkach Naszego Gabinetu w całej Polsce (adresy znajdują się poniżej). Testy, wykonywane przez nas mają 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu na COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Rzeszów”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Rzeszów
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Rzeszów

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Na ten moment istnieje opcja zaszczepienia się tylko czterema rodzajami szczepionek:

  • Szczepionka COVID-19 firmy Moderna
  • Szczepionka COVID-19 firmy AstraZeneca
  • Szczepionka COVID-19 firmy Janssen
  • Szczepionka COVID-19 firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania

  Szczepienia wykonywane na całym świecie są w pełni bezpieczne dla życia zdrowych ludzi, lecz nie są zalecane dla wszystkich osób, m.in dla tych, które trudzą się z określonymi przez lekarzy, który badają szczepionki dolegliwościami. Labolatoria wykonujące testy i badania na szczepionkach rekomenduje nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z usługi zaszczepienia się.

  • Osoby po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub pomocnicze.
  • Osoby będące po pierwszej dawce u których objawiły się silne ataki alergiczne, na jakiś składnik szczepionki.
  • Osoby, u których występuje ciężka reakcja alergiczna w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw koronawirusowi) lub artykułach spożywczych.
  • Zakazane są szczepienia dzieci/młodzieży mających mniej niż 16 lat.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – aktualnie badania dotyczące tej grupy są ograniczone, dlatego też na dzień dzisiejszy nie zaleca szczepienia kobietom w ciąży czy też planującym ciążę. W przypadku gdy korzyści przyjęcia szczepionki dla kobiety planującej zajście w ciążę są na tyle duże, zaleca się wstrzymanie od zajścia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na ten moment także badaniaszczepionki dotyczące tej grupy osób są ograniczone i nie jest wiadome, czy szczepionka nie przenika do mleka matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, które posiadają problemy odpornościowe lub przyjmują leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie przeciwko COVID-19 nie jest całkowicie wykluczone – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być obowiązkowo powiadomiony.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 mają grupy :

  • Osób zmagających się z przewlekłymi chorobami – szczepienie możliwe jest w momencie stabilizacji stanu zdrowia Pacjenta.
  • Osób u których wystąpiły choroby z gorączką (infekcje, przeziębienia) – szczepienie jest możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które są w trakcie zakażenia/ po zakażeniu koronawirusem – szczepienie jest możliwe dopiero po całkowitym powrocie do zdrowia i minimum po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!