Testy i Szczepienia COVID Łódź

Ochroń swoje zdrowie przed koronawirusem korzystając zdarmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Łodzi

Chcesz wykonać test na obecność covid w twoim organizmie? Zadzwoń!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Sposoby zapisania na test lub szczepienie przeciw COVID w Łodzi

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Ekspresowa możliwość rejestracji jest poprzez zadzwonienie bezpośrednio na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy powyżej – szczepienia

  Osoba chcąca się zaszczepić może skorzystać z naszego formularza kontaktowego, w którym podasz numer telefonu oraz wybierzesz miasto, w którym chcesz się zaszczepić przeciw COVID. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem, oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Łodzi – szczepienia i test

  Kolejnym sposobem zapisu na darmowe szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie bezpośrednio do miejsca szczepienia “Nasz Gabinet”, w takim przypadku możesz się osobiście zarejestrować na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Można również zadzwonić na ogólnopolską infolinię pod numerem 989. Będziesz tam tak samo przeprowadzony wszystkie korki rejestracji na darmowe szczepienie z narodowego programuPodczas rejestracji wystarczy zaznaczyć, że chcemy skorzystać z punktu szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Łodzi.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wspomaga szczepienia możliwością e-rejestracji na stronie pacjent.gov.pl, jest to także dobre i szybkie rozwiązanie. Osoba chcąca się zaszczepić przed ewnetualnym zakażeniem wirusem COVID może sama wybrać punkt szczepienia podczas e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Łodzi

  Gdzie mogę zrobić test na COVID w Łodzi?

  Testy na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 oddziałach Naszego Gabinetu w całej Polsce (adresy podane poniżej). Testy, wykonywane przez nas posiadają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu przeciw COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Łódź”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Łódź
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Łódź

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Aktualnie jest opcja zaszczepienia się tylko czterema rodzajami szczepionek:

  • COVID-19 Vaccine firmy Moderna
  • COVID-19 Vaccine firmy AstraZeneca
  • COVID-19 Vaccine firmy Janssen
  • COVID-19 Vaccine firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania

  Szczepienia realizowane na całym świecie są całkowicie bezpieczne dla życia zdrowych ludzi, ale szczepienie nie jest zalecane dla wszystkich ludzi, m.in dla tych, które trudzą się z określonymi dolegliwościami. Centrum medyczne wykonujące testy i badania na szczepionkach zaleca nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z możliwości przyjęcia szczepionki.

  • Osoby będące po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub pomocnicze.
  • Osoby po pierwszej dawce u których wystąpiły ciężkie ataki alergiczne, na któryś z składników szczepionki.
  • Osoby, u których występuje silna reakcja alergiczna w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw koronawirusowi) lub jedzeniu.
  • Zakazane są szczepienia dzieci/młodzieży mających mniej niż 16 lat.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – aktualnie badania dotyczące tej grupy osób są niewielkie, dlatego też na ten moment nie zaleca szczepienia kobietom w ciąży czy też planującym zajście w ciążę. Jeśli jednak korzyści płynące z zaszczepienia się dla kobiety planującej zajście w ciążę są na tyle duże, nie zaleca się zachodzenia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na dzień dzisiejszy również badania są ograniczone i nie wiadomo, czy szczepionka nie wpływa na mleko matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, które posiadają problemy odpornościowe lub przyjmują leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie przeciwko COVID-19 nie jest całkowicie zabronione – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być obowiązkowo powiadomiony.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 mają grupy :

  • Osób z chorobami długotrwałymi – szczepienie możliwe jest gdy stan zdrowia pacjenta będzie stabilny.
  • Osób u których wystąpiły choroby z gorączką (infekcje, przeziębienia) – zaszczepienie się jest możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które są w trakcie zakażenia/ są po zakażeniu koronawirusem – zaszczepienie się jest możliwe wyłącznie po pełnym powrocie do zdrowia i najwcześniej po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na COVID.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!