Testy i Szczepienia COVID Łódź

Zabezpiecz swoje życie przed covid 19 korzystając zdarmowego szczepienia w punkcie szczepień North Medical Holding (Nasz Gabinet) w Łodzi

Chcesz wykonać test na covid w twoim organizmie? Zadzwoń!

Szczepienia na covid - punkty szczepień

Zapisz się na szczepienie!

  Wypełnij formularz na szczepienie covid


  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby pełnoletniej przeciw COVID 19

  Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID 19

  Sposoby zapisania na test lub szczepienie przeciw COVID 19 w Łodzi

  Rejestracja poprzez infolinię “Nasz Gabinet” – szczepienia i test

  Najszybsza możliwość rejestracji jest dzięki zadzwonieniu na naszą infolinię pod numerem: +48 508 777 223.

  Formularz kontaktowy powyżej – szczepienia

  Osoba, który chce się zaszczepić może skorzystać z naszego formularza kontaktowego, podając w nim numer telefonu oraz wybierając miasto, w którym chcesz się zaszczepić przeciw COVID 19. Po wysłaniu wiadomości z Twoim numerem, skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

  Przyjazd do punktu szczepień “Nasz Gabinet” w Łodzi – szczepienia i test

  Kolejną możliwością zapisu na darmowe szczepienie z narodowego programu szczepień jest przyjechanie bezpośrednio do punktu szczepienia “Nasz Gabinet”, w takim przypadku możesz się osobiście zarejestrować na szczepienie COVID.

  Rejestracja poprzez całodobową i bezpłatną infolinię państwową – szczepienia

  Można również zadzwonić na ogólnopolską infolinię pod numer 989. Zostaniesz tam tak samo przeprowadzony wszystkie etapy rejestracji na darmowe szczepienie z narodowego programuPodczas rejestracji należy wspomnieć, że chcemy skorzystać z punktu szczepień “Nasz Gabinet”, który znajduje się w Łodzi.

  Rejestracja poprzez internetowe konto pacjenta – szczepienia

  Ministerstwo zdrowia od niedawna wsparło akcję szczepień możliwością e-rejestracji na stronie rządowej pacjent.gov.pl, jest to również dobre i szybkie rozwiązanie. Osoba chcąca się zaszczepić przed ewnetualnym zakażeniem wirusem COVID może sama wyszukać punkt szczepienia w trakcie e-rejestarcji na internetowym koncie pacjenta.

  Testy na covid w Łodzi

  Gdzie mogę zrobić test na koronawirus w Łodzi?

  Testy na obecność przeciwciał można wykonać w naszych 13 oddziałach Naszego Gabinetu w całej Polsce (adresy znajdują się poniżej). Testy, które wykonujemy posiadają aż 98.6% skuteczności, a wynik jest znany już po 10 minutach.

  Ceny testu przeciw COVID 19 – Nasz Gabinet oddział “Łódź”

  • Cena za test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 – 250zł.
  • Cena za test na obecność przeciwciał COVID 19  – 200zł.
  Test na przeciwciała covid Łódź
  Test antygenowy na obecność wirusa COVID 19 - Łódź

  Rodzaje szczepionek przeciw COVID-19

  Na ten moment istnieje opcja zaszczepienia się tylko czterema rodzajami szczepionek:

  • Szczepionka COVID-19 firmy Moderna
  • Szczepionka COVID-19 firmy AstraZeneca
  • Szczepionka COVID-19 firmy Janssen
  • Szczepionka COVID-19 firmy Pfizer/BioNTech

  Szczepienia przeciw COVID – przeciwwskazania – aktualne informacje

  Akcja szczepień przeciwko COVID 19 wykonywane na całym świecie są w pełni bezpieczne dla życia zdrowych ludzi, lecz nie są zalecane dla wszystkich ludzi, m.in dla tych, które borykają się z określonymi dolegliwościami. Centrum medyczne wykonujące badania na szczepionkach rekomenduje nie przyjmowanie/wykluczyło kilka grup osób z możliwości przyjęcia szczepionki.

  • Osoby będące po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły nadwrażliwości na substancje czynne lub pomocnicze.
  • Osoby będące po pierwszej dawce szczepionki u których wystąpiły silne ataki alergiczne, na jakiś składnik szczepionki.
  • Osoby, u których występuje ciężka alergia w przyjmowanych lekach, szczepionkach (innych niż przeciw SARS-COV-2) lub jedzeniu.
  • Zakazane są szczepienia dzieci/młodzieży mających mniej niż 16 lat.
  • Kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę – na ten moment badania dotyczące tej grupy osób są ograniczone, dlatego też na ten moment nie rekomenduje się przyjmowania się szczepionek kobietom w ciąży czy też planującym ciążę. W przypadku gdy korzyści przyjęcia szczepionki dla kobiety planującej zajście w ciążę są duże, zaleca się wstrzymanie od zajścia w ciąże na minimum dwa miesiące po szczepieniu.
  • Kobiet karmiących – na dzień dzisiejszy także badaniaszczepionki dotyczące tej grupy osób są ograniczone i nie jest wiadome, czy szczepionka nie wpływa na mleko matki.
  • Osoby posiadające zaburzenia krzepnięcia i przyjmujące leki przeciwzakrzepowych – szczepienie nie jest całkiem wykluczone, jednakże należy powiadomić obowiązkowo o tym lekarza.
  • Osoby, posiadające zaburzenie odporności lub zażywają leki immunosupresyjne – dla tej grupy również szczepienie nie jest całkowicie zabronione – lekarz kwalifikujący do szczepienia powinien być koniecznie powiadomiony.

  Szczepienia przeciw COVID 19 – czasowe przeciwwskazania

  Czasowe przeciwskazania do szczepienia przeciw COVID-19 mają grupy :

  • Osób z chorobami długotrwałymi – szczepienie możliwe jest w momencie stabilizacji stanu zdrowia Pacjenta.
  • Osób u których wystąpiły choroby z gorączką (infekcje, przeziębienia) – szczepienie jest możliwe w momencie stabilizacji zdrowia Pacjenta.
  • Osoby, które są w trakcie zakażenia/ są po zakażeniu koronawirusem – szczepienie jest możliwe tylko i wyłącznie po całkowitym powrocie do zdrowia i najwcześniej po 4 tygodniach od pierwszego negatywnego wyniku testu na koronawirusa.

  Potrzebujesz więcej informacji? Może chcesz zapisać się na szczepienie?
  Zadzwoń!